خلاصه کتاب شکست بخورید و برخیزید

اسکات آدامز، زاده ی ۸ ژوئن ۱۹۵۷، کارتونیست و نویسنده ای آمریکایی است. آدامز در ویندهام نیویورک به دنیا آمد. او در سال 1979، مدرک کارشناسی خود در رشته ی اقتصاد را از کالج هارتویک دریافت کرد و چند ماه بعد به کالیفرنیا رفت. آدامز در سال 1986 در رشته های اقتصاد و مدیریت از دانشگاه کالیفرنیا در برکلی فارغ التحصیل شده است.

درباره کتاب شکست بخورید و برخیزید

شکست بخورید و برخیزید نگاهی نو به مسیر موفقیت دارد. اسکات آدامز نویسنده این کتاب تلاش کرده تا از تبدیل این اثر به پندنامه پرهیز کند و در این مسیر نیز موفق بوده است. او در این کتاب روش‌های جدیدی برای فکر کردن درباره فرآیند یافتن شادی و موفقیت ارائه می‌دهد اما از خوانندگان می‌خواهد تا آن‌ها را با آنچه می‌دانند، آنچه انجام می‌دهند، و آنچه دیگران پیشنهاد می‌کنند، مقایسه کنند تا در نهایت به فرمول خاص خود دست یابند.

درواقع این کتاب، داستان موفقیت بسیار نامحتمل یک فرد با مجموعه‌ای از شکست‌های خجالت‌آور است. اگر به‌دنبال آن هستید که بدانید کجای کار را اشتباه رفته‌اید که تا به امروز به موفقیت دست پیدا نکرده‌اید، ایده‌های نابی در این کتاب خواهید یافت. شاید ترکیبی از آنچه می‌دانید به علاوه آنچه در این کتاب خواهید خواند، برای دور نگه داشتن شما از ورطه شکست کافی باشد.

نویسنده این کتاب می‌گوید که در این کتاب تلاش کرده تا خوانندگان را از تمام گام‌های مورد نیاز یک فرد برای دست‌یابی به موفقیت آگاه ‌کند. معادل بشری موفقیت، سود است. سود تنها چیز ساده‌ای است که می‌توان با اندازه‌گیری آن، حاصل تمام تصمیمات پیچیده زندگی را روشن کرد. ای کاش می‌توانستم یک فرمول مطمئن برای موفقیت به شما هدیه کنم، اما زندگی به این سادگی نیست. آنچه می‌توانم انجام دهم، توصیف مدلی جهت مقایسه آن با روش فعلی شما در انجام امور است. واکنش مناسب شما، می‌تواند ترکیبی از آنچه اکنون انجام می‌دهید و آن چیزی باشد که در این کتاب می‌خوانید.

خواندن این کتاب را به چه کسانی توصیه می‌کنیم

اگر به دنبال موفقیت هستید، اما راه و رسم رسیدن به آن را نمی‌دانید، اگر فکر می ‌کنید برای کسب موفقیت نیاز به کمک افراد موفق و بانفوذ دارید اما در اطراف خود چنین افرادی وجود ندارند و از نابرابری اجتماعی جهت کسب موفقیت ناراحت هستید، خواندن این کتاب می‌تواند راه جدیدی را پیش روی شما باز کند.

برای تهیه کتاب روی لینک زیر کلیک کنید.

دیدگاه خود را بیان کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.